تهران ، شریعتی ، بالاتر از میرداماد ، خیابان فلسفی ، پلاک ۵ ،طبقه ۴

09012606308

office@legit.com

بهترین جراح زانو

unnamed (2)

روزانه بسیاری با کلینیک میر تماس میگیرند و در مورد پزشک زانو سوالاتی می کنند تا بهترین جراح زانو را بیابند.قطعا شما هم که این عبارت را جست و جو کرده اید در این مورد سوالات و ابهاماتی در ذهنتان وجود دارد و به دنبال یافتن بهترین جراح زانو هستید.ما در این مقاله قصد داریم به همه ی این ابهامات و سوالات به طور کامل پاسخ بدهیم و همه ی مراحل انتخاب بهترین متخصص زانو را بیان کنیم تا بتوانید با خیال راحت بتوانید شخصی را به عنوان بهترین جراح برگزینید.

شما می توانید برای آگاهی از تازه های درمان بیماری های ارتوپدی و دیدن فیلم ها و مطالب آموزشی، از طریق آیکون های سمت چپ وارد صفحه تلگرام، اینستاگرام و واتساپ ما شده و سوالات خود را به طور مستقیم با پزشکان در میان بگذارید.

مراحل انتخاب بهترین جراح زانو قدم به قدم به شرح ذیل می باشد:

1.تهیه ی لیستی از پزشکان

2.بررسی تک تک معیارها برای هر پزشک

3.به روز رسانی لیست

4.انتخاب پزشک

در ادامه به طور کامل به بررسی هر یک از این مراحل میپردازیم تا خودتان به تنهایی بتوانید بهترین جراح زانو را انتخاب نمایید.

تهیه ی لیستی از پزشکان

بهترین جراح زانو

اولین مرحله برای یافتن بهترین جراح زانو تهیه ی لیستی از پزشکان این حوزه می باشد.شما باید با جستجو در اینترنت و پرس و جو از دیگرانی که این مشکل را داشته اند لیستی از بهترین جراحان زانو و یا بهترین متخصصین ارتوپدی تهیه نمایید.پس از آنکه لیستتان کامل شد به مرحله ی دوم بروید.

بررسی تک تک معیارها برای هر پزشک

بررسی تک تک معیارها برای هر پزشک

در این مرحله کار کمی طولانی تر و زمانبر می باشد اما ارزشش را دارد.زیرا زانو عضو مهمی در حرکت انسان است و نقش مهمی در کیفیت زندگی ما دارد و انتخاب سهل انگارانه می تواند منجر به بروز عوارض جبران ناپذیری شود.

در این مرحله شما لیستی که تهیه کرده اید را پیش رویتان بگذارید و 7 معیار زیر را برای هرپزشک بررسی کنید و در صورت مثبت بودن نظرتان مقابل نام پزشک “ص” و در صورت منفی بودن “غ” بزنید.

معیار های مورد بررسی جهت انتخاب بهترین جراح زانو

1.بررسی صحت تخصص جراح زانو

2.تحقیق در مورد مهارت و زبردستی پزشک

3.بررسی تجربه

 4.بررسی میزان رضایتمندی مراجعین

5.تحقیق درباره ی خلق و خوی جراح زانو

6.بررسی عوارض بعد از عمل هر پزشک

7.در دسترس بودن پزشک

به روز رسانی لیست

معیار های مورد بررسی جهت انتخاب بهترین جراح زانو

پس از بررسی معیارهای انتخاب بهترین جراح زانو برای هر پزشک وقت آن رسیده که نگاهی به لیستتان بیندازید و آن را به روز زسانی نمایید.به روز رسانی یعنی چه و چگونه صورت میگیرد؟

قبل از بیان معنای به روز رسانی باید گفت که اگر جراحی همه ی معیار هایش تیک “ص” خورده بود او را برگزینید و با اطمینان خاطر به او مراجعه نمایید،در غیر این صورت خواندن مقاله را ادامه دهید.

این کار بسیار ساده می باشد.در ابتدا نگاهی به تعداد “ص” و “غ” های هر جراح زانو بیندازید.آنهایی که معیارهای تخصص،مهارت و تجربه شان تیک “غ” خورده را از لیست حذف نمایید.سپس به سراغ معیار های میزان رضایتمندی مراجعین  و عوارض بعد از عمل هر پزشک بروید و در صورت “غ” بودن هر پزشک او را از لیست حذف نمایید و لیست را به روز رسانی کنید.

در این مرحله لیستتان بسیار کاهش یافته و به چند پزشک محدود شده است.اگر پزشکی وجود دارد که دو معیار بعدی و پایانی یعنی در دسترس بودن و خلق و خوی مناسب را دارا است همان را به عنوان بهترین جراح زانو انتخاب نمایید.در غیر این صورت پزشکی را برگزینید که خلق و خوی مناسب داشته باشد.و به مرحله ی 4 بروید.

انتخاب پزشک

پس از پایان مرحله ی قبل شما به نام یک پزشک دست یافته اید.در این مرحله میبایست به منظور انتخاب قطعی او با کلینیک محل طبابتش تماس حاصل نمایید و نوبتی را جهت مراجعه و معاینه تنظیم نمایید.

انجام و طی کردن این چهار مرحله یعنی: تهیه ی لیستی از پزشکان،.بررسی تک تک معیارها برای هر پزشک ،به روز رسانی لیست و انتخاب پزشک اصولی ترین راه برای یافتن بهترین جراح زانو می باشد و اینکه شما بدون هیچ تحقیقی تلفن را بردارید و به متخصصین مختلفی زنگ بزنید اصلا شایسته نمیباشد.پس اگر قصد انتخاب بهترین جراح زانو را دارید حتما این 4 مرحله را با دقت و ظرافت تمام انجام بدهید.

کلینیک دکترمیر در زمینه ی بیماری های ارتوپدی،  انواع تست های تشخیصی و هرگونه اختلال در این حوزه همواره در رتبه ی اول رضایتمندی بیماران قرارگرفته است.

شما میتوانید به منظور دریافت نوبت به لینک مربوطه که در بالای صفحه آمده مراجعه نمایید و یا از طریق راه های ارتباطی که در قسمت ارتباط با ما آمده شده است با کلینیک دکتر میر در تماس باشید.

همچنین برای آگاهی از تازه های درمان بیماری های ارتوپدی و دیدن فیلم ها و مطالب آموزشی، از طریق آیکون های سمت چپ وارد صفحه تلگرام، اینستاگرام و واتساپ ما شده و سوالات خود را به طور مستقیم با پزشکان در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *